Půjčovna obytných lodí a hausbótů

Splňte si své kapitánské sny a pozvěte přátele či rodinu na nezapomenutelnou plavbu na našich obytných lodích. Že nemáte ani loď, ani kapitánské zkoušky? To v naší půjčovně obytných lodí není žádný problém ani na Vltavě, ani na Labi.

Naše obytné lodě jsou jako dělané na krásný víkend ve městečku i týden v zátoce o samotě. Plout mohou party až 8 osob, i když největší komfort na lodích mají posádky do 6 osob. Dovolená nebo i víkend na obytné lodi je skvělá na Labi mezi zámky a jezery, nebo na Vltavě v nádherné přírodě jižních Čech od BUdějovic po Orlík. Noci v zátokách, večery u mola v městečku či marina u zámku? To vše lze na našich lodích na Vltavě i Labi zažít.

Objevte s námi krásy našich největších řek ze základen v Českém Vrbném u Hluboké nad Vltavou a v Mělníce.  

Jak na to? Jednoduše si vyberte jednu z našich obytných lodí k pronájmu, zarezervujte si termín a samozřejmě naplánujte trasu a co na ní vidět a zažít. Spoustu info najdete na webu i v naší mobilní aplikaci Lodě Česko. Neváhejte zavolat, rádi vám poradíme :-)

Kotviště

Mělník České Vrbné

Oblasti pro plavbu

Dolní Vltava Dolní Labe Střední Labe Střední Vltava

10 capacity
7 bed

Motorová obytná loď SC35 Eva - Mělník

Kotviště: Mělník

Loď Eva nově na Labi v kotvišti na Mělníce! SunCamper 35 z roku 2022 je velmi komfortní loď se 7 lůžky a kapacitou až 10 osob pro plavbu. Je zde horní kormidelní můstek, samozřejmostí je toaleta, sprcha, nezávislé vytápění, kuchyňka s vybavením. Řízení usnadňuje příďový propeller. Zkrátka nejlepší loď k půjčení na Labi i Vltavě.


10 capacity
7 bed

Motorová obytná loď SC35 Santia - Vrbné

Kotviště: České Vrbné

Loď SunCamper 35 Santia z roku 2022 je nová, krásná a komfortní loď se 7 lůžky a kapacitou až 10 osob pro plavbu. Pro dokonalý zážitek doporučujeme obsazení 6-7 osobami. Užijete si řízení ze dvou můstků, příďový propeller, samozřejmostí je toaleta, sprcha, vytápění i kuchyňka s vybavením. Zkrátka nejlepší loď k půjčení na Vltavě.


10 capacity
7 bed

Motorová obytná loď SC35 Margharita - Mělník

Kotviště: Mělník

Nově na LABI A VLTAVĚ - VYPLOUVÁ Z MĚLNÍKA. Loď SC 35 Margharita je nejmladší z naší flotily SunCamperů. Je to nová, krásná a komfortní loď se 7 lůžky a kapacitou až 10 osob pro plavbu. Pro dokonalý zážitek doporučujeme obsazení 6-7 osobami. Užijete si řízení ze dvou můstků, příďový propeller, samozřejmostí je toaleta, sprcha, vytápění i kuchyňka s vybavením.


4 capacity

Kondiční plavba na desetimetrové motorové lodi SC35

Kotviště: České Vrbné

Jedete k nám na dovolenou na motorovou jachtu Sun Camper? Nebo se chystáte na plavbu lodí do zahraničí nebo v Čechách? Přijeďte si vyzkoušet manévrování s desetimetrovou motorovou lodí s dokormidlovacím zařízením a závěsným motorem, ať máte na svou plavbu důkladně natrénováno. Kondiční jízdy spojují zážitek s tréninkem. S naším instruktorem si oživíte ovládání lodi, vyplutí z přístavu, přistávání u mola a vyvázání lodi, průjezd zdymadlem a další manévry. Na výběr jsou dopolední i odpolední sdílené nebo samostatné termíny po celý květen.  Bezvadně se připravte na sezonu na lodi, nebo si jen přijeďte zaplout...  Ideální příležitost pro výlet na Hlubokou. Stihnete i zámek, nebo třeba outdoorový minigolf ve sportovním areálu.

Pro daný filtr nejsou k dispozici žádné nabídky.