Půjčovna obytných lodí a hausbótů

Splňte si své kapitánské sny a pozvěte přátele či rodinu na nezapomenutelnou plavbu po Vltavě! Že nemáte ani loď, ani kapitánské zkoušky? To v naší půjčovně obytných lodí není žádný problém ani na Vltavě, ani na Labi. Stačí mít ten správný zápal pro věc, vybrat si svůj ideální hausbót či loď, zarezervovat termín a vyrazit na životní dobrodružství.

Naše obytné lodě jsou jako dělané na krásný víkend ve městečku i týden v zátoce o samotě. Plout mohou party až 10 osob, na hausbótech a obytných lodích je u nás vždy nejméně 6 komfortních míst na spaní. 

10 capacity
7 bed

Motorová obytná loď SC35 Eva - Mělník

Loď Eva nově na Labi v kotvišti na Mělníce! SunCamper 35 z roku 2022 je velmi komfortní loď se 7 lůžky a kapacitou až 10 osob pro plavbu. Je zde horní kormidelní můstek, samozřejmostí je toaleta, sprcha, nezávislé vytápění, kuchyňka s vybavením. Řízení usnadňuje příďový propeller. Zkrátka nejlepší loď k půjčení na Labi i Vltavě. www.lode-melnik.cz


10 capacity
7 bed

Motorová obytná loď SC35 Santia

Loď SunCamper 35 Santia z roku 2022 je velmi komfortní loď se 7 lůžky a kapacitou až 10 osob pro plavbu. Je zde horní kormidelní můstek, samozřejmostí je toaleta, sprcha, nezávislé vytápění, kuchyňka s vybavením. Řízení je snadné díky příďovému propelleru. Zkrátka nejlepší loď k půjčení na Vltavě.


10 capacity
7 bed

Motorová obytná loď SC35 Margharita

Loď SC 35 Margharita je nejmladší z naší flotily SunCamperů. Je to velmi komfortní loď se 7 lůžky a kapacitou až 10 osob pro plavbu. Řídit loď můžete v kabině i z horního kormidelního můstku, samozřejmostí je toaleta, sprcha, vytápění i kuchyňka s vybavením. Řízení je snadné i díky příďovému propelleru.


4 capacity

Kondiční plavba na desetimetrové motorové lodi SC35

Jedete k nám na dovolenou na motorovou jachtu Sun Camper? Nebo se chystáte na plavbu lodí do zahraničí nebo v Čechách? Přijeďte si vyzkoušet manévrování s desetimetrovou motorovou lodí s dokormidlovacím zařízením a závěsným motorem, ať máte na svou plavbu důkladně natrénováno. Kondiční jízdy spojují zážitek s tréninkem. S naším instruktorem si oživíte ovládání lodi, vyplutí z přístavu, přistávání u mola a vyvázání lodi, průjezd zdymadlem a další manévry. Na výběr jsou dopolední i odpolední sdílené nebo samostatné termíny po celý květen.  Bezvadně se připravte na sezonu na lodi, nebo si jen přijeďte zaplout...  Ideální příležitost pro výlet na Hlubokou. Stihnete i zámek, nebo třeba outdoorový minigolf ve sportovním areálu.