Půjčovna motorových člunů 

Jste milovníky adrenalinu a rychlé jízdy? Rádi byste zažili pocit, kdy v motorovém člunu letíte po hladině Vltavy? Nebo byste si chtěli udělat výlet na lodi s přáteli či rodinou a prožít odpoledne na řece? To vše vám rádi zprostředkujeme v naší půjčovně motorových člunů na Vltavě! 

Nabízíme jak pronájem motorového člunu se zkušeným kapitánem, který vás bezpečně dopraví, kam si budete přát, tak i půjčení člunu, který budete moci sami řídit, pokud vlastníte průkaz VMP. Stačí si vybrat plavidlo podle vašich představ a dovedností, zarezervovat si termín výletu na lodi a pak už se jen těšit na to pravé vodní dobrodružství! 

Kotviště

České Vrbné

6+1 capacity

Motorový člun Barracuda Betty s kapitánem

Kotviště: České Vrbné

Nechte se svézt na novém motorovém člunu Barracuda 585 se zkušeným kapitánem na Vltavě! Člun je vybaven pohodlným polstrováním na přídi i zádi, nechybí schůdky pro sestup do vody.  Člun je k dispozici s kapitánem na 4, 6 nebo 8 hodin. Pro odpočinek např. dětí je k dispozici prostorná kajuta. Skvěle strávený den na řece!


6 capacity

Cantieri Capelli 520 - PRO VMP

Kotviště: České Vrbné

Otevřený svižný motorový člun Capelli 520 je vhodný pro jednodenní výlety pro rodiny a ideální pro rybáře (lze chytat přímo z lodi) i partu přátel. Člun je vybaven pohodlným polstrováním na přídi i zádi a také pohodlným sezením pro lodivoda. Na zádi je člun vybaven schůdky pro sestup do vody. NUTNÝ PRŮKAZ VMP PRO VÝKON MOTORU 60 HP (45 kW).


5 capacity
2 bed

Motorový člun Barracuda - PRO VMP

Kotviště: České Vrbné

Zcela nový motorový člun Barracuda 585 je vybaven pohodlným polstrováním na přídi i zádi, nechybí schůdky pro sestup do vody a kajuta pro spaní dvou osob.  V případě nepříznivého počasí lze celou palubu zakrýt plachtou, proti slunci vás naopak ochrání bimini.


1 capacity

Kondiční plavba na rychlém motorovém člunu Capelli

Kotviště: České Vrbné

Jedete si k nám vyzkoušet rychlý motorový člun Capelli? Nebo se chystáte na plavbu lodí do zahraničí nebo v Čechách? Přijeďte si vyzkoušet manévrování s rychlým a obratným motorovým člunem. Proplujete se po řece, vyzkoušíte manévry v přístavu, vyvážete loď na jednom i druhém boku, projedete zdymadlem. Náš instruktor se přizpůsobí vaší pokročilosti a požadavkům a propluje s vámi právě to, co budete chtít. Samozřejmě se budeme držet podle osnovy, takže všechny potřebné body spolu projdeme, včetně rychlé jízdy a jak nad ni mít kontrolu. Pozor, pro tuto kondiční jízdu je potřeba mít průkaz VMP (vůdce malého plavidla).

Pro daný filtr nejsou k dispozici žádné nabídky.