Obytné lodě, hausbóty a motorové čluny k pronájmu

Pronájem lodi nebo hausbótu na Vltavě představuje jednoduchý způsob, jak prožít jedinečné dobrodružství! V naší půjčovně lodí a hausbótů nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti ani kapitánské zkoušky.

Kotviště

Mělník České Vrbné

Oblasti pro plavbu

Dolní Vltava Střední Labe Dolní Labe Střední Vltava

8 capacity
6 bed

Nový hausbót YB35 Karolina - Mělník

Kotviště: Mělník

Novinka ve flotile! Připravujeme pro sezonu 2024. Nový hausbót druhé generace přináší to nejlepší z osvědčené rodiny YB35. Je stabilní, dobře ovladatelný pro posádku až 8 osob. Loď má dva kormidelní můstky, plně pochůznou horní palubu na posezení i plavbu za pěkného počasí. Ohromný prostor hlavní paluby zahrnuje až 6 pohodlných lůžek, stůl s lavicemi k posezení, kuchyňku s vařičem a lednicí, sprchu a elektrické lodní WC. Novinkou je příďové řízení, topení s centrálním rozvodem a snadné řízení.


10 capacity
7 bed

Motorová obytná loď SC35 Eva - Mělník

Kotviště: Mělník

Loď Eva nově na Labi v kotvišti na Mělníce! SunCamper 35 z roku 2022 je velmi komfortní loď se 7 lůžky a kapacitou až 10 osob pro plavbu. Je zde horní kormidelní můstek, samozřejmostí je toaleta, sprcha, nezávislé vytápění, kuchyňka s vybavením. Řízení usnadňuje příďový propeller. Zkrátka nejlepší loď k půjčení na Labi i Vltavě.


10 capacity
7 bed

Motorová obytná loď SC35 Santia - Vrbné

Kotviště: České Vrbné

Loď SunCamper 35 Santia z roku 2022 je nová, krásná a komfortní loď se 7 lůžky a kapacitou až 10 osob pro plavbu. Pro dokonalý zážitek doporučujeme obsazení 6-7 osobami. Užijete si řízení ze dvou můstků, příďový propeller, samozřejmostí je toaleta, sprcha, vytápění i kuchyňka s vybavením. Zkrátka nejlepší loď k půjčení na Vltavě.


10 capacity
7 bed

Motorová obytná loď SC35 Margharita - Mělník

Kotviště: Mělník

Nově na LABI A VLTAVĚ - VYPLOUVÁ Z MĚLNÍKA. Loď SC 35 Margharita je nejmladší z naší flotily SunCamperů. Je to nová, krásná a komfortní loď se 7 lůžky a kapacitou až 10 osob pro plavbu. Pro dokonalý zážitek doporučujeme obsazení 6-7 osobami. Užijete si řízení ze dvou můstků, příďový propeller, samozřejmostí je toaleta, sprcha, vytápění i kuchyňka s vybavením.


8 capacity
6 bed

Hausbot YB35 Charlotte - Vrbné

Kotviště: České Vrbné

YB35 Charlotte je navržena jako stabilní, velmi odolný hausbót pro rodiny a skupiny přátel k trávení skvělé dovolené či víkendu na řece. Ve flotile odpovídá sesterské lodi Adele. Hausbót je dobře ovladatelný a je určen pro plavbu až 8 osob. Loď má dva kormidelní můstky, plně pochůznou horní palubu na posezení i plavbu za pěkného počasí a možností grilování. Ohromný prostor hlavní paluby zahrnuje až 6 pohodlných lůžek (4+2), kuchyňku s veškerým vybavením, sprchu a lodní WC. V sezóně 2024 má loď nové řazení a inovovanou elektrosoustavu se silnými bateriemi.


8 capacity
6 bed

Hausbot YB35 Adele - Vrbné

Kotviště: České Vrbné

YB35 Adele je stabilní, velmi odolný hausbót pro rodiny a skupiny přátel k trávení skvělé dovolené či víkendu na řece. Ve flotile odpovídá sesterské lodi Charlotte. Hausbót je dobře ovladatelný a pojme pro plavbu až 8 osob. Loď má dva kormidelní můstky, plně pochůznou horní palubu na posezení i plavbu za pěkného počasí a možností grilování. Ohromný prostor hlavní paluby zahrnuje až 6 pohodlných lůžek (4+2), kuchyňku s vybavením, sprchu a elektrické lodní WC. V sezóně 2024 bude mít loď nově přesklená zadní okna na tmavé kalené sklo k většímu soukromí. Má také nové řazení a inovovanou elektrosoustavu Victron.


8 capacity
6 bed

Hausbot YB35 Victoria - Vrbné

Kotviště: České Vrbné

Obytná loď YB35 Victoria je hvězdou flotily stabilních, velmi odolných hausbótů pro rodiny a skupiny přátel k trávení skvělé dovolené či víkendu na řece. Hausbót je dobře ovladatelný a je určen pro plavbu až 8 osob. Loď má dva kormidelní můstky, plně pochůznou horní palubu na posezení i plavbu za pěkného počasí a možností grilování. Ohromný prostor hlavní paluby zahrnuje až 6 pohodlných lůžek (4+2), kuchyňku s vybavením, sprchu a elektrické lodní WC. Loď je po rekonstrukci v roce 2021 vybavena kompletně černými kalenými skly k vysokému soukromí, kompresorovou ledničkou. Ideální na zážitky z opuštěných zátok i večerů u mola třeba v Týně nad Vltavou.


8 capacity
6 bed

Hausbot YB35 Awa - Vrbné

Kotviště: České Vrbné

Moderní hausbót YB35 Awa typu Classic je ojedinělý dřevem obložený hausbót z roku 2019. Hausbót je dobře ovladatelný a dostačuje pro plavbu až 8 osob (skvělý prostor pro 6 osob). Loď má dva kormidelní můstky, plně pochůznou horní palubu na posezení i plavbu za pěkného počasí s velkým grilem. Ohromný prostor paluby zahrnuje 6 lůžek (4+2), kuchyňku s vybavením, sprchu a elektrické lodní WC. V sezóně 2024 bude mít loď nově instalovaný plynový dvouplotýnkový vařič namísto původního lihového a také nové řazení. Největší prostor na střeše je právě na Awa :-)


8 capacity
6 bed

Hausbot YB35 Enter - Vrbné

Kotviště: České Vrbné

Moderní hausbót YB35 Enter typu Classic je z řady ojedinělých, dřevem obložených hausbótů, které jinde nenajdete. Hausbót je dobře ovladatelný a dostačuje pro plavbu až 8 osob (skvělý prostor pro 6 osob). Loď má dva kormidelní můstky, plně pochůznou horní palubu na posezení i plavbu za pěkného počasí. Ohromný prostor paluby zahrnuje 6 lůžek (4+2), kuchyňku s vybavením, sprchu a elektrické lodní WC. Největší prostor na střeše je právě na tomto typu lodě :-)


6 capacity

Hausbot YB27 Sarah - Vrbné

Kotviště: České Vrbné

Moderní hausbot Traweller YB27 Sarah je svým prostorem ideální pro dvoučlennou člennou až čtyřčlennou posádku. Ve výbavě nechybí koupelna s veškerým potřebným vybavením, hlavní kajuta včetně kuchyně do "L" a ložnice s dvěma francouzskými lůžky (110x200). Lodě Sarah má mateřské kotviště v přístavu České Vrbné.


6+1 capacity

Motorový člun Barracuda Betty s kapitánem

Kotviště: České Vrbné

Nechte se svézt na novém motorovém člunu Barracuda 585 se zkušeným kapitánem na Vltavě! Člun je vybaven pohodlným polstrováním na přídi i zádi, nechybí schůdky pro sestup do vody.  Člun je k dispozici s kapitánem na 4, 6 nebo 8 hodin. Pro odpočinek např. dětí je k dispozici prostorná kajuta. Skvěle strávený den na řece!


6 capacity

Cantieri Capelli 520 - PRO VMP

Kotviště: České Vrbné

Otevřený svižný motorový člun Capelli 520 je vhodný pro jednodenní výlety pro rodiny a ideální pro rybáře (lze chytat přímo z lodi) i partu přátel. Člun je vybaven pohodlným polstrováním na přídi i zádi a také pohodlným sezením pro lodivoda. Na zádi je člun vybaven schůdky pro sestup do vody. NUTNÝ PRŮKAZ VMP PRO VÝKON MOTORU 60 HP (45 kW).


5 capacity
2 bed

Motorový člun Barracuda - PRO VMP

Kotviště: České Vrbné

Zcela nový motorový člun Barracuda 585 je vybaven pohodlným polstrováním na přídi i zádi, nechybí schůdky pro sestup do vody a kajuta pro spaní dvou osob.  V případě nepříznivého počasí lze celou palubu zakrýt plachtou, proti slunci vás naopak ochrání bimini.

Pro daný filtr nejsou k dispozici žádné nabídky.