Obytné lodě, hausbóty a motorové čluny k pronájmu

Pronájem lodi nebo hausbótu na Vltavě představuje jednoduchý způsob, jak prožít jedinečné dobrodružství! V naší půjčovně lodí a hausbótů nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti ani kapitánské zkoušky.

8 capacity
6 bed

Nový hausbót YB35 Traweller Gen2 - kotviště Mělník

Novinka ve flotile! Připravujeme pro sezonu 2024. Nový hausbót druhé generace přináší to nejlepší z osvědčené rodiny YB35. Je stabilní, dobře ovladatelný pro posádku až 8 osob. Loď má dva kormidelní můstky, plně pochůznou horní palubu na posezení i plavbu za pěkného počasí. Ohromný prostor hlavní paluby zahrnuje až 6 pohodlných lůžek (4+2), stůl s lavicemi k posezení, kuchyňku s veškerým vybavením vč. lednice, sprchu a elektrické lodní WC. Komfort umocňují novinky - příďové řízení CT45 MAX, topení s centrálním rozvodem TRUMA 6 a zcela nová konstrukce řazení, ve spojení s úsporným motorem Mercury 30 CT EFI. Sledujte i stránky lode-melnik.cz


10 capacity
7 bed

Motorová loď SC35 kotviště MĚLNÍK říjnové plavby 2023

NOVÉ - Plavby již v říjnu 2023! Loď nově na Labi v kotvišti na Mělníce! Nová motorová loď z roku 2022 i pro náročnou klientelu. SunCamper 35 má skvělou konstrukci se dvěma kormidelními můstky, samozřejmostí je toaleta, sprcha, nezávislé vytápění Truma 6, kuchyňka s vybavením. Řízení usnadňuje příďový propeller. Zkrátka nově nejlepší loď k půjčení na Labi. Pojďte ji vyzkoušet v říjnu! Vše o plavbě na Labi již na podzim 2023 najdete na stránce lode-melnik.cz.


10 capacity
7 bed

Motorová obytná loď SC35 Eva - Mělník

Loď Eva nově na Labi v kotvišti na Mělníce! Nová motorová loď z roku 2022 i pro náročnou klientelu. SunCamper 35 má skvělou konstrukci s dostatkem prostoru pro pohyb v kajutě i mimo ni. Je zde horní kormidelní můstek s posezením, samozřejmostí je toaleta, sprcha, nezávislé vytápění, kuchyňka s vybavením. Řízení usnadňuje příďový propeller. Zkrátka nejlepší loď k půjčení na Labi i Vltavě. www.lode-melnik.cz


10 capacity
7 bed

Motorová obytná loď SC35 Santia

Nová motorová loď z roku 2022 i pro náročnou klientelu. SunCamper 35 má skvělou konstrukci s dostatkem prostoru pro pohyb v kajutě i mimo ni. Je zde horní kormidelní můstek s posezením, samozřejmostí je toaleta, sprcha, nezávislé vytápění Truma 6, kuchyňka s naším bohatým vybavením. Řízení je snadné díky příďovému propelleru. Zkrátka nejlepší loď k půjčení na Vltavě.


10 capacity
7 bed

Motorová obytná loď SC35 Margharita

Přístav České Vrbné. Nová luxusní motorová jachta z roku 2022 i pro náročnou klientelu. Loď SunCamper 35 má skvělou konstrukci s dostatkem prostoru pro pohyb v kajutě i mimo ni, je zde také horní kormidelní můstek s posezením, samozřejmostí je toaleta, sprcha, nezávislé vytápění, kuchyňka s vybavením. Řízení usnadňuje příďový propeller. Zkrátka nejlepší loď k půjčení na Vltavě.


8 capacity
6 bed

Hausbot YB35 Charlotte

Obytná loď YB35 Charlotte je navržena jako stabilní, velmi odolný hausbót pro rodiny a skupiny přátel k trávení skvělé dovolené či víkendu na řece. Ve flotile odpovídá sesterské lodi Adele. Hausbót je dobře ovladatelný a je určen pro plavbu až 8 osob (vysoký komfort pro 6 osob). Loď má dva kormidelní můstky, plně pochůznou horní palubu na posezení i plavbu za pěkného počasí a možností grilování. Ohromný prostor hlavní paluby zahrnuje až 6 pohodlných lůžek (4+2), kuchyňku s veškerým vybavením, sprchu a lodní WC. V sezóně 2024 má loď nové řazení zajišťující vyšší komfort a provozní spolehlivost lodi a inovovanou elektrosoustavu se silnými bateriemi.


8 capacity
6 bed

Hausbot YB35 Adele

Obytná loď YB35 Adele je navržena jako stabilní, velmi odolný hausbót pro rodiny a skupiny přátel k trávení skvělé dovolené či víkendu na řece. Ve flotile odpovídá sesterské lodi Charlotte. Hausbót je dobře ovladatelný a je určen pro plavbu až 8 osob (vysoký komfort pro 6 osob). Loď má dva kormidelní můstky, plně pochůznou horní palubu na posezení i plavbu za pěkného počasí a možností grilování. Ohromný prostor hlavní paluby zahrnuje až 6 pohodlných lůžek (4+2), kuchyňku s vybavením, sprchu a elektrické lodní WC. V sezóně 2024 bude mít loď nově přesklená zadní okna na tmavé kalené sklo k většímu soukromí. Má také nové řazení zajišťující vyšší komfort a spolehlivost lodi a inovovanou elektrosoustavu Victron.


8 capacity
6 bed

Hausbot YB35 Victoria

Obytná loď YB35 Victoria je hvězdou flotily stabilních, velmi odolných hausbótů pro rodiny a skupiny přátel k trávení skvělé dovolené či víkendu na řece. Hausbót je dobře ovladatelný a je určen pro plavbu až 8 osob (vysoký komfort pro 6 osob). Loď má dva kormidelní můstky, plně pochůznou horní palubu na posezení i plavbu za pěkného počasí a možností grilování. Ohromný prostor hlavní paluby zahrnuje až 6 pohodlných lůžek (4+2), kuchyňku s vybavením, sprchu a elektrické lodní WC. Loď je po rekonstrukci v roce 2021 vybavena kompletně černými kalenými skly k vysokému soukromí, kompresorovou ledničkou, novým ekologičtějším závěsným motorem Mercury EFI CT 30HP.


8 capacity
6 bed

Hausbot YB35 Awa

Moderní hausbót YB35 Awa typu Classic je ojedinělý dřevem obložený hausbót z roku 2019. Hausbót je dobře ovladatelný a dostačuje pro plavbu až 8 osob (vysoký komfort pro 6 osob). Loď má dva kormidelní můstky, plně pochůznou horní palubu na posezení i plavbu za pěkného počasí s velkým grilem. Ohromný prostor paluby zahrnuje až 6 lůžek (4+2), kuchyňku s vybavením, sprchu a elektrické lodní WC. V sezóně 2024 bude mít loď nově instalovaný plynový dvouplotýnkový vařič namísto původního lihového a také nové řazení zajišťující vyšší komfort a provozní spolehlivost lodi.


6 capacity

Hausbot YB27 Sarah

Moderní hausbot Traweller YB27 Sarah je svým prostorem ideální pro dvoučlennou člennou až čtyřčlennou posádku, na úkor komfortu však pojme až 6 námořníků. Ve výbavě nechybí koupelna s veškerým potřebným vybavením, hlavní kajuta včetně kuchyně do "L" a ložnice s dvěma francouzskými lůžky (110x200). Lodě Sarah má mateřské kotviště v přístavu České Vrbné.


6+1 capacity

Motorový člun Barracuda Betty s kapitánem

Nechte se svézt na novém motorovém člunu Barracuda 585 se zkušeným kapitánem na Vltavě! Člun je vybaven pohodlným polstrováním na přídi i zádi, nechybí schůdky pro sestup do vody.  Člun je k dispozici s kapitánem na 4, 6 nebo 8 hodin. Pro odpočinek např. dětí je k dispozici prostorná kajuta. Skvěle strávený den na řece!


6 capacity

Cantieri Capelli 520 - PRO VMP

Otevřený svižný motorový člun Capelli 520 je vhodný pro jednodenní výlety pro rodiny a ideální pro rybáře (lze chytat přímo z lodi) i partu přátel. Člun je vybaven pohodlným polstrováním na přídi i zádi a také pohodlným sezením pro lodivoda. Na zádi je člun vybaven schůdky pro sestup do vody. NUTNÝ PRŮKAZ VMP PRO VÝKON MOTORU 60 HP (45 kW).


5 capacity
2 bed

Motorový člun Barracuda - PRO VMP

Zcela nový motorový člun Barracuda 585 je vybaven pohodlným polstrováním na přídi i zádi, nechybí schůdky pro sestup do vody a kajuta pro spaní dvou osob.  V případě nepříznivého počasí lze celou palubu zakrýt plachtou, proti slunci vás naopak ochrání bimini.