Lodě k pronájmu s kapitánem

Rádi byste prožili výlet či dovolenou na lodi, ale její řízení byste raději přenechali profesionálovi? V naší půjčovně lodí na Vltavě žádný problém! U nás si totiž můžete plavidlo pronajmout i se zkušeným kapitánem, který se o bezchybný průběh plavby po Vltavě postará za vás!

Náš tým profesionálních kapitánů je připravený s vámi vyplout za dobrodružstvím. Pronájem lodi s kapitánem tak představuje skvělý způsob, jak si vychutnat magickou atmosféru řeky a jejího okolí, aniž byste se museli starat o technické věci a soustředit se na řízení lodi. Zarezervujte si svou loď i s kapitánem ještě dnes!

Kotviště

České Vrbné

6+1 capacity

Motorový člun Barracuda Betty s kapitánem

Kotviště: České Vrbné

Nechte se svézt na novém motorovém člunu Barracuda 585 se zkušeným kapitánem na Vltavě! Člun je vybaven pohodlným polstrováním na přídi i zádi, nechybí schůdky pro sestup do vody.  Člun je k dispozici s kapitánem na 4, 6 nebo 8 hodin. Pro odpočinek např. dětí je k dispozici prostorná kajuta. Skvěle strávený den na řece!


6 capacity

Cantieri Capelli 520 - PRO VMP

Kotviště: České Vrbné

Otevřený svižný motorový člun Capelli 520 je vhodný pro jednodenní výlety pro rodiny a ideální pro rybáře (lze chytat přímo z lodi) i partu přátel. Člun je vybaven pohodlným polstrováním na přídi i zádi a také pohodlným sezením pro lodivoda. Na zádi je člun vybaven schůdky pro sestup do vody. NUTNÝ PRŮKAZ VMP PRO VÝKON MOTORU 60 HP (45 kW).


5 capacity
2 bed

Motorový člun Barracuda - PRO VMP

Kotviště: České Vrbné

Zcela nový motorový člun Barracuda 585 je vybaven pohodlným polstrováním na přídi i zádi, nechybí schůdky pro sestup do vody a kajuta pro spaní dvou osob.  V případě nepříznivého počasí lze celou palubu zakrýt plachtou, proti slunci vás naopak ochrání bimini.


1 capacity

Kondiční plavba na rychlém motorovém člunu Capelli

Kotviště: České Vrbné

Jedete si k nám vyzkoušet rychlý motorový člun Capelli? Nebo se chystáte na plavbu lodí do zahraničí nebo v Čechách? Přijeďte si vyzkoušet manévrování s rychlým a obratným motorovým člunem. Proplujete se po řece, vyzkoušíte manévry v přístavu, vyvážete loď na jednom i druhém boku, projedete zdymadlem. Náš instruktor se přizpůsobí vaší pokročilosti a požadavkům a propluje s vámi právě to, co budete chtít. Samozřejmě se budeme držet podle osnovy, takže všechny potřebné body spolu projdeme, včetně rychlé jízdy a jak nad ni mít kontrolu. Pozor, pro tuto kondiční jízdu je potřeba mít průkaz VMP (vůdce malého plavidla).


1 capacity

Kondiční plavba na dvanáctimetrovém hausbótu

Kotviště: České Vrbné

Jedete k nám na dovolenou na hausbót? Nebo se chystáte na plavbu lodí do zahraničí? Přijeďte si vyzkoušet manévrování s dvanáctimetrovou obytnou lodí s ocelovým plochým dnem a závěsným motorem, ať máte na svou plavbu důkladně natrénováno. Kondiční jízdy spojují zážitek s tréninkem. Pokud si myslíte, že za tři hodiny se toho nedá moc stihnout, mýlíte se. S naším instruktorem si oživíte ovládání lodi, vyplutí z přístavu, přistávání u mola a vyvázání lodi, průjezd zdymadlem a další manévry. Na výběr jsou dopolední i odpolední sdílené nebo samostatné termíny po celý květen. Bezvadně se připravte na sezonu na lodi, nebo si jen přijeďte zaplout... Ideální příležitost pro výlet na Hlubokou. Stihnete i zámek, nebo třeba outdoorový minigolf ve sportovním areálu.


4 capacity

Kondiční plavba na desetimetrové motorové lodi SC35

Kotviště: České Vrbné

Jedete k nám na dovolenou na motorovou jachtu Sun Camper? Nebo se chystáte na plavbu lodí do zahraničí nebo v Čechách? Přijeďte si vyzkoušet manévrování s desetimetrovou motorovou lodí s dokormidlovacím zařízením a závěsným motorem, ať máte na svou plavbu důkladně natrénováno. Kondiční jízdy spojují zážitek s tréninkem. S naším instruktorem si oživíte ovládání lodi, vyplutí z přístavu, přistávání u mola a vyvázání lodi, průjezd zdymadlem a další manévry. Na výběr jsou dopolední i odpolední sdílené nebo samostatné termíny po celý květen.  Bezvadně se připravte na sezonu na lodi, nebo si jen přijeďte zaplout...  Ideální příležitost pro výlet na Hlubokou. Stihnete i zámek, nebo třeba outdoorový minigolf ve sportovním areálu.

Pro daný filtr nejsou k dispozici žádné nabídky.