Hausbóty k pronájmu

Vyrazte s rodinou či přáteli na plavbu hausbótem ve velkém stylu! Nepotřebujete žádné kapitánské zkoušky ani předchozí zkušenosti s řízením lodí. Hausbóty v naší flotile jsou stabilní, "nehoupavé" lodě, které mají ohromně prostornou kajutu i velkou "sundeck" střešní palubu. Dovolená nebo i víkend na obytné lodi - hausbótu je skvělá pro partu přítel i rodiny s dětmi. Noci v zátokách, večery u mola v městečku či marina u zámku? To vše lze na našich lodích na Vltavě i Labi zažít. Objevte s námi krásy našich největších řek ze základen v Českém Vrbném u Hluboké nad Vltavou a v Mělníce.  

Jak na to? Jednoduše si vyberte jeden z našich hausbótů k pronájmu, zarezervujte si termín a samozřejm naplánujete trasu a co na ní vidět a zažít. Zámky na Labi, skály na Vltavě... A pak už jen odpočítávejte dny, které zbývají, než vyrazíte na své lodní dobrodružství. 

Kotviště

Mělník České Vrbné

Oblasti pro plavbu

Dolní Vltava Střední Labe Dolní Labe Střední Vltava

8 capacity
6 bed

Nový hausbót YB35 Karolina - Mělník

Kotviště: Mělník

Novinka ve flotile! Připravujeme pro sezonu 2024. Nový hausbót druhé generace přináší to nejlepší z osvědčené rodiny YB35. Je stabilní, dobře ovladatelný pro posádku až 8 osob. Loď má dva kormidelní můstky, plně pochůznou horní palubu na posezení i plavbu za pěkného počasí. Ohromný prostor hlavní paluby zahrnuje až 6 pohodlných lůžek, stůl s lavicemi k posezení, kuchyňku s vařičem a lednicí, sprchu a elektrické lodní WC. Novinkou je příďové řízení, topení s centrálním rozvodem a snadné řízení.


8 capacity
6 bed

Hausbot YB35 Charlotte - Vrbné

Kotviště: České Vrbné

YB35 Charlotte je navržena jako stabilní, velmi odolný hausbót pro rodiny a skupiny přátel k trávení skvělé dovolené či víkendu na řece. Ve flotile odpovídá sesterské lodi Adele. Hausbót je dobře ovladatelný a je určen pro plavbu až 8 osob. Loď má dva kormidelní můstky, plně pochůznou horní palubu na posezení i plavbu za pěkného počasí a možností grilování. Ohromný prostor hlavní paluby zahrnuje až 6 pohodlných lůžek (4+2), kuchyňku s veškerým vybavením, sprchu a lodní WC. V sezóně 2024 má loď nové řazení a inovovanou elektrosoustavu se silnými bateriemi.


8 capacity
6 bed

Hausbot YB35 Adele - Vrbné

Kotviště: České Vrbné

YB35 Adele je stabilní, velmi odolný hausbót pro rodiny a skupiny přátel k trávení skvělé dovolené či víkendu na řece. Ve flotile odpovídá sesterské lodi Charlotte. Hausbót je dobře ovladatelný a pojme pro plavbu až 8 osob. Loď má dva kormidelní můstky, plně pochůznou horní palubu na posezení i plavbu za pěkného počasí a možností grilování. Ohromný prostor hlavní paluby zahrnuje až 6 pohodlných lůžek (4+2), kuchyňku s vybavením, sprchu a elektrické lodní WC. V sezóně 2024 bude mít loď nově přesklená zadní okna na tmavé kalené sklo k většímu soukromí. Má také nové řazení a inovovanou elektrosoustavu Victron.


8 capacity
6 bed

Hausbot YB35 Victoria - Vrbné

Kotviště: České Vrbné

Obytná loď YB35 Victoria je hvězdou flotily stabilních, velmi odolných hausbótů pro rodiny a skupiny přátel k trávení skvělé dovolené či víkendu na řece. Hausbót je dobře ovladatelný a je určen pro plavbu až 8 osob. Loď má dva kormidelní můstky, plně pochůznou horní palubu na posezení i plavbu za pěkného počasí a možností grilování. Ohromný prostor hlavní paluby zahrnuje až 6 pohodlných lůžek (4+2), kuchyňku s vybavením, sprchu a elektrické lodní WC. Loď je po rekonstrukci v roce 2021 vybavena kompletně černými kalenými skly k vysokému soukromí, kompresorovou ledničkou. Ideální na zážitky z opuštěných zátok i večerů u mola třeba v Týně nad Vltavou.


8 capacity
6 bed

Hausbot YB35 Awa - Vrbné

Kotviště: České Vrbné

Moderní hausbót YB35 Awa typu Classic je ojedinělý dřevem obložený hausbót z roku 2019. Hausbót je dobře ovladatelný a dostačuje pro plavbu až 8 osob (skvělý prostor pro 6 osob). Loď má dva kormidelní můstky, plně pochůznou horní palubu na posezení i plavbu za pěkného počasí s velkým grilem. Ohromný prostor paluby zahrnuje 6 lůžek (4+2), kuchyňku s vybavením, sprchu a elektrické lodní WC. V sezóně 2024 bude mít loď nově instalovaný plynový dvouplotýnkový vařič namísto původního lihového a také nové řazení. Největší prostor na střeše je právě na Awa :-)


8 capacity
6 bed

Hausbot YB35 Enter - Vrbné

Kotviště: České Vrbné

Moderní hausbót YB35 Enter typu Classic je z řady ojedinělých, dřevem obložených hausbótů, které jinde nenajdete. Hausbót je dobře ovladatelný a dostačuje pro plavbu až 8 osob (skvělý prostor pro 6 osob). Loď má dva kormidelní můstky, plně pochůznou horní palubu na posezení i plavbu za pěkného počasí. Ohromný prostor paluby zahrnuje 6 lůžek (4+2), kuchyňku s vybavením, sprchu a elektrické lodní WC. Největší prostor na střeše je právě na tomto typu lodě :-)


6 capacity

Hausbot YB27 Sarah - Vrbné

Kotviště: České Vrbné

Moderní hausbot Traweller YB27 Sarah je svým prostorem ideální pro dvoučlennou člennou až čtyřčlennou posádku. Ve výbavě nechybí koupelna s veškerým potřebným vybavením, hlavní kajuta včetně kuchyně do "L" a ložnice s dvěma francouzskými lůžky (110x200). Lodě Sarah má mateřské kotviště v přístavu České Vrbné.

Pro daný filtr nejsou k dispozici žádné nabídky.