Hausbóty k pronájmu

Vyrazte s rodinou či přáteli na plavbu po Vltavě ve velkém stylu! Nabízíme pronájem elegantních hausbótů, ke kterým nepotřebujete žádné kapitánské zkoušky ani předchozí zkušenosti s řízením lodí. Objevte s námi krásy Vltavy od Českých Budějovic až po Orlickou přehradu!

Jak na to? Jednoduše si vyberte jeden z našich hausbótů k pronájmu, zarezervujte si termín a pak už jen odpočítávejte dny, které zbývají, než vyrazíte na své námořní dobrodružství. Hausbóty představují skvělý způsob, jak si užít plavbu po Vltavě s veškerým pohodlím.

8 capacity
6 bed

Hausbot YB35 Victoria

Rekonstrukce 2022! Moderní hausbót Victoria jsme pro vás vyrobili v roce 2016 a disponuje kromě zařízené kuchyně, elektrického WC, sprchového koutu, centrálního salónu a střešní terasy s posezením i LED TV, WIFI a velmi pohodlnými lůžky. Jako všechny naše hausbóty typu YB35 celkem pojme až 8 osob (6x spaní). Loď je po kompletní rekonstrukci s novou kompresorovou ledničkou, novým ekologičtějším motorem Mercury 30HP a dalšími vychytávkami.


8 capacity
6 bed

Hausbot YB35 Awa

V sezóně 2019 jsme do naší nabídky přidali zcela nový hausbót jménem Awa. Tato unikátní loď uspokojí požadavky i náročnějších klientů. Naleznete zde kompletní výbavu pro dlouhodobější dovolenou, aniž byste se museli jakkoli omezovat.


8 capacity
6 bed

Hausbot YB35 Charlotte

Obytná loď YB35 Charlotte Vám nabízí plnohodnotný komfort s prostornou vnitřní kajutou, vybavenou kuchyňkou i koupelnou se sprchou a WC. V sezóně 2021 je loď po kompletní rozsáhlé rekonstrukci s novým výkonnějším motorem, novou pochozí střechou, výkonnou kompresorovou ledničkou, atd.


8 capacity
6 bed

Hausbot YB35 Adele

Obytná loď YB35 Adele je navržena v moderním designu a vybavení lodi samotné je provedeno stejně jako u lodě Charlotte. Kromě zařízené kuchyně, WC a sprchového koutu, nabízí prostor pro spaní či obývací koutek s barem a posezením. V sezóně 2021 je loď po kompletní rekonstrukci tohoto plavidla s novou pochozí střechou, výkonnou kompresorovou ledničkou, novým výkonnějším motorem, vylepšenou horní palubou, novou komfortní koupelnou atd.


6 capacity

Hausbot YB27 Sarah

Moderní hausbot Traweller YB27 Sarah je svým prostorem ideální pro dvoučlennou člennou až čtyřčlennou posádku, na úkor komfortu však pojme až 6 námořníků. Ve výbavě nechybí koupelna s veškerým potřebným vybavením, hlavní kajuta včetně kuchyně do "L" a ložnice s dvěma francouzkými lůžky (110x200). Lodě Sarah a Ellen mají mateřské kotviště v přístavu Hluboká nad Vltavou výbavou jsou totožné.