Lodě k pronájmu s průkazem VMP 

Vlastníte průkaz vůdce malého plavidla (VMP) a rádi byste opět vypluli na vodu? V naší půjčovně lodí s průkazem VMP si můžete vybrat z flotily více než 10 plavidel, díky kterým budete moci z paluby obdivovat krásy jižních Čech od Hluboké nad Vltavou až po hráz Orlické přehrady! 

Ať už chcete ukázat přátelům či rodině kouzlo plavby na lodi nebo pozvat své obchodní partnery na nevšední zážitek, v naší půjčovně vám k tomu stačí dva kroky. Nejprve si vyberte, zda chcete k pronájmu motorovou loď, člun nebo hausbót, a následně si zarezervujte termín. Pak už zbývá jen těšit se, až vyplujete. 

6 capacity

Cantieri Capelli 520 - PRO VMP

Otevřený svižný motorový člun Capelli 520 je vhodný pro jednodenní výlety pro rodiny a ideální pro rybáře (lze chytat přímo z lodi) i partu přátel. Člun je vybaven pohodlným polstrováním na přídi i zádi a také pohodlným sezením pro lodivoda. Na zádi je člun vybaven schůdky pro sestup do vody. NUTNÝ PRŮKAZ VMP PRO VÝKON MOTORU 60 HP (45 kW).


5 capacity
2 bed

Motorový člun Barracuda - PRO VMP

Zcela nový motorový člun Barracuda 585 je vybaven pohodlným polstrováním na přídi i zádi, nechybí schůdky pro sestup do vody a kajuta pro spaní dvou osob.  V případě nepříznivého počasí lze celou palubu zakrýt plachtou, proti slunci vás naopak ochrání bimini.


1 capacity

Kondiční plavba na rychlém motorovém člunu Capelli

Jedete si k nám vyzkoušet rychlý motorový člun Capelli? Nebo se chystáte na plavbu lodí do zahraničí nebo v Čechách? Přijeďte si vyzkoušet manévrování s rychlým a obratným motorovým člunem. Proplujete se po řece, vyzkoušíte manévry v přístavu, vyvážete loď na jednom i druhém boku, projedete zdymadlem. Náš instruktor se přizpůsobí vaší pokročilosti a požadavkům a propluje s vámi právě to, co budete chtít. Samozřejmě se budeme držet podle osnovy, takže všechny potřebné body spolu projdeme, včetně rychlé jízdy a jak nad ni mít kontrolu. Pozor, pro tuto kondiční jízdu je potřeba mít průkaz VMP (vůdce malého plavidla).