Lodě k pronájmu bez průkazu VMP

Toužíte prožít dobrodružství na řece? Chcete se alespoň na pár hodin či dní proměnit v kapitána jiného plavidla, než je kánoe nebo pramička? Zapomeňte na mýtus, že pro splnění těchto snů musíte mít speciální zkoušky nebo průkaz. V naší půjčovně lodí najdete hausbóty, moderní motorové lodě, ale i motorové čluny, k jejichž řízení žádné předchozí zkušenosti nepotřebujete.

Stačí si vybrat, na kterém z plavidel si splníte svůj sen, a pak už jen rezervovat termín, který se vám hodí. Výlet nebo dovolená na lodi je vám blíž, než by vás napadlo. Tak na nic nečekejte a začněte díky naší půjčovně lodí bez kapitánských zkoušek nebo průkazu VMP plánovat svou plavbu po Vltavě!

Kotviště

Mělník České Vrbné

Oblasti pro plavbu

Dolní Vltava Střední Labe Dolní Labe Střední Vltava

8 capacity
6 bed

Nový hausbót YB35 Karolina - Mělník

Kotviště: Mělník

Novinka ve flotile! Připravujeme pro sezonu 2024. Nový hausbót druhé generace přináší to nejlepší z osvědčené rodiny YB35. Je stabilní, dobře ovladatelný pro posádku až 8 osob. Loď má dva kormidelní můstky, plně pochůznou horní palubu na posezení i plavbu za pěkného počasí. Ohromný prostor hlavní paluby zahrnuje až 6 pohodlných lůžek, stůl s lavicemi k posezení, kuchyňku s vařičem a lednicí, sprchu a elektrické lodní WC. Novinkou je příďové řízení, topení s centrálním rozvodem a snadné řízení.


10 capacity
7 bed

Motorová obytná loď SC35 Eva - Mělník

Kotviště: Mělník

Loď Eva nově na Labi v kotvišti na Mělníce! SunCamper 35 z roku 2022 je velmi komfortní loď se 7 lůžky a kapacitou až 10 osob pro plavbu. Je zde horní kormidelní můstek, samozřejmostí je toaleta, sprcha, nezávislé vytápění, kuchyňka s vybavením. Řízení usnadňuje příďový propeller. Zkrátka nejlepší loď k půjčení na Labi i Vltavě.


10 capacity
7 bed

Motorová obytná loď SC35 Santia - Vrbné

Kotviště: České Vrbné

Loď SunCamper 35 Santia z roku 2022 je nová, krásná a komfortní loď se 7 lůžky a kapacitou až 10 osob pro plavbu. Pro dokonalý zážitek doporučujeme obsazení 6-7 osobami. Užijete si řízení ze dvou můstků, příďový propeller, samozřejmostí je toaleta, sprcha, vytápění i kuchyňka s vybavením. Zkrátka nejlepší loď k půjčení na Vltavě.


10 capacity
7 bed

Motorová obytná loď SC35 Margharita - Mělník

Kotviště: Mělník

Nově na LABI A VLTAVĚ - VYPLOUVÁ Z MĚLNÍKA. Loď SC 35 Margharita je nejmladší z naší flotily SunCamperů. Je to nová, krásná a komfortní loď se 7 lůžky a kapacitou až 10 osob pro plavbu. Pro dokonalý zážitek doporučujeme obsazení 6-7 osobami. Užijete si řízení ze dvou můstků, příďový propeller, samozřejmostí je toaleta, sprcha, vytápění i kuchyňka s vybavením.


8 capacity
6 bed

Hausbot YB35 Charlotte - Vrbné

Kotviště: České Vrbné

YB35 Charlotte je navržena jako stabilní, velmi odolný hausbót pro rodiny a skupiny přátel k trávení skvělé dovolené či víkendu na řece. Ve flotile odpovídá sesterské lodi Adele. Hausbót je dobře ovladatelný a je určen pro plavbu až 8 osob. Loď má dva kormidelní můstky, plně pochůznou horní palubu na posezení i plavbu za pěkného počasí a možností grilování. Ohromný prostor hlavní paluby zahrnuje až 6 pohodlných lůžek (4+2), kuchyňku s veškerým vybavením, sprchu a lodní WC. V sezóně 2024 má loď nové řazení a inovovanou elektrosoustavu se silnými bateriemi.


8 capacity
6 bed

Hausbot YB35 Adele - Vrbné

Kotviště: České Vrbné

YB35 Adele je stabilní, velmi odolný hausbót pro rodiny a skupiny přátel k trávení skvělé dovolené či víkendu na řece. Ve flotile odpovídá sesterské lodi Charlotte. Hausbót je dobře ovladatelný a pojme pro plavbu až 8 osob. Loď má dva kormidelní můstky, plně pochůznou horní palubu na posezení i plavbu za pěkného počasí a možností grilování. Ohromný prostor hlavní paluby zahrnuje až 6 pohodlných lůžek (4+2), kuchyňku s vybavením, sprchu a elektrické lodní WC. V sezóně 2024 bude mít loď nově přesklená zadní okna na tmavé kalené sklo k většímu soukromí. Má také nové řazení a inovovanou elektrosoustavu Victron.


8 capacity
6 bed

Hausbot YB35 Victoria - Vrbné

Kotviště: České Vrbné

Obytná loď YB35 Victoria je hvězdou flotily stabilních, velmi odolných hausbótů pro rodiny a skupiny přátel k trávení skvělé dovolené či víkendu na řece. Hausbót je dobře ovladatelný a je určen pro plavbu až 8 osob. Loď má dva kormidelní můstky, plně pochůznou horní palubu na posezení i plavbu za pěkného počasí a možností grilování. Ohromný prostor hlavní paluby zahrnuje až 6 pohodlných lůžek (4+2), kuchyňku s vybavením, sprchu a elektrické lodní WC. Loď je po rekonstrukci v roce 2021 vybavena kompletně černými kalenými skly k vysokému soukromí, kompresorovou ledničkou. Ideální na zážitky z opuštěných zátok i večerů u mola třeba v Týně nad Vltavou.


8 capacity
6 bed

Hausbot YB35 Awa - Vrbné

Kotviště: České Vrbné

Moderní hausbót YB35 Awa typu Classic je ojedinělý dřevem obložený hausbót z roku 2019. Hausbót je dobře ovladatelný a dostačuje pro plavbu až 8 osob (skvělý prostor pro 6 osob). Loď má dva kormidelní můstky, plně pochůznou horní palubu na posezení i plavbu za pěkného počasí s velkým grilem. Ohromný prostor paluby zahrnuje 6 lůžek (4+2), kuchyňku s vybavením, sprchu a elektrické lodní WC. V sezóně 2024 bude mít loď nově instalovaný plynový dvouplotýnkový vařič namísto původního lihového a také nové řazení. Největší prostor na střeše je právě na Awa :-)


8 capacity
6 bed

Hausbot YB35 Enter - Vrbné

Kotviště: České Vrbné

Moderní hausbót YB35 Enter typu Classic je z řady ojedinělých, dřevem obložených hausbótů, které jinde nenajdete. Hausbót je dobře ovladatelný a dostačuje pro plavbu až 8 osob (skvělý prostor pro 6 osob). Loď má dva kormidelní můstky, plně pochůznou horní palubu na posezení i plavbu za pěkného počasí. Ohromný prostor paluby zahrnuje 6 lůžek (4+2), kuchyňku s vybavením, sprchu a elektrické lodní WC. Největší prostor na střeše je právě na tomto typu lodě :-)


6 capacity

Hausbot YB27 Sarah - Vrbné

Kotviště: České Vrbné

Moderní hausbot Traweller YB27 Sarah je svým prostorem ideální pro dvoučlennou člennou až čtyřčlennou posádku. Ve výbavě nechybí koupelna s veškerým potřebným vybavením, hlavní kajuta včetně kuchyně do "L" a ložnice s dvěma francouzskými lůžky (110x200). Lodě Sarah má mateřské kotviště v přístavu České Vrbné.

Pro daný filtr nejsou k dispozici žádné nabídky.