Lodě k pronájmu bez průkazu VMP

Toužíte prožít dobrodružství na řece? Chcete se alespoň na pár hodin či dní proměnit v kapitána jiného plavidla, než je kánoe nebo pramička? Zapomeňte na mýtus, že pro splnění těchto snů musíte mít speciální zkoušky nebo průkaz. V naší půjčovně lodí najdete hausbóty, moderní motorové lodě, ale i motorové čluny, k jejichž řízení žádné předchozí zkušenosti nepotřebujete.

Stačí si vybrat, na kterém z plavidel si splníte svůj sen, a pak už jen rezervovat termín, který se vám hodí. Výlet nebo dovolená na lodi je vám blíž, než by vás napadlo. Tak na nic nečekejte a začněte díky naší půjčovně lodí bez kapitánských zkoušek nebo průkazu VMP plánovat svou plavbu po Vltavě!

8 capacity
6 bed

Nový hausbót YB35 Traweller Gen2 - kotviště Mělník

Novinka ve flotile! Připravujeme pro sezonu 2024. Nový hausbót druhé generace přináší to nejlepší z osvědčené rodiny YB35. Je stabilní, dobře ovladatelný pro posádku až 8 osob. Loď má dva kormidelní můstky, plně pochůznou horní palubu na posezení i plavbu za pěkného počasí. Ohromný prostor hlavní paluby zahrnuje až 6 pohodlných lůžek, stůl s lavicemi k posezení, kuchyňku s vařičem a lednicí, sprchu a elektrické lodní WC. Novinkou je příďové řízení, topení s centrálním rozvodem a snadné řízení.


10 capacity
7 bed

Motorová obytná loď SC35 Eva - Mělník

Loď Eva nově na Labi v kotvišti na Mělníce! SunCamper 35 z roku 2022 je velmi komfortní loď se 7 lůžky a kapacitou až 10 osob pro plavbu. Je zde horní kormidelní můstek, samozřejmostí je toaleta, sprcha, nezávislé vytápění, kuchyňka s vybavením. Řízení usnadňuje příďový propeller. Zkrátka nejlepší loď k půjčení na Labi i Vltavě. www.lode-melnik.cz


10 capacity
7 bed

Motorová obytná loď SC35 Santia

Loď SunCamper 35 Santia z roku 2022 je velmi komfortní loď se 7 lůžky a kapacitou až 10 osob pro plavbu. Je zde horní kormidelní můstek, samozřejmostí je toaleta, sprcha, nezávislé vytápění, kuchyňka s vybavením. Řízení je snadné díky příďovému propelleru. Zkrátka nejlepší loď k půjčení na Vltavě.


10 capacity
7 bed

Motorová obytná loď SC35 Margharita

Loď SC 35 Margharita je nejmladší z naší flotily SunCamperů. Je to velmi komfortní loď se 7 lůžky a kapacitou až 10 osob pro plavbu. Řídit loď můžete v kabině i z horního kormidelního můstku, samozřejmostí je toaleta, sprcha, vytápění i kuchyňka s vybavením. Řízení je snadné i díky příďovému propelleru.


8 capacity
6 bed

Hausbot YB35 Charlotte

YB35 Charlotte je navržena jako stabilní, velmi odolný hausbót pro rodiny a skupiny přátel k trávení skvělé dovolené či víkendu na řece. Ve flotile odpovídá sesterské lodi Adele. Hausbót je dobře ovladatelný a je určen pro plavbu až 8 osob. Loď má dva kormidelní můstky, plně pochůznou horní palubu na posezení i plavbu za pěkného počasí a možností grilování. Ohromný prostor hlavní paluby zahrnuje až 6 pohodlných lůžek (4+2), kuchyňku s veškerým vybavením, sprchu a lodní WC. V sezóně 2024 má loď nové řazení a inovovanou elektrosoustavu se silnými bateriemi.


8 capacity
6 bed

Hausbot YB35 Adele

YB35 Adele je stabilní, velmi odolný hausbót pro rodiny a skupiny přátel k trávení skvělé dovolené či víkendu na řece. Ve flotile odpovídá sesterské lodi Charlotte. Hausbót je dobře ovladatelný a pojme pro plavbu až 8 osob. Loď má dva kormidelní můstky, plně pochůznou horní palubu na posezení i plavbu za pěkného počasí a možností grilování. Ohromný prostor hlavní paluby zahrnuje až 6 pohodlných lůžek (4+2), kuchyňku s vybavením, sprchu a elektrické lodní WC. V sezóně 2024 bude mít loď nově přesklená zadní okna na tmavé kalené sklo k většímu soukromí. Má také nové řazení a inovovanou elektrosoustavu Victron.


8 capacity
6 bed

Hausbot YB35 Victoria

Obytná loď YB35 Victoria je hvězdou flotily stabilních, velmi odolných hausbótů pro rodiny a skupiny přátel k trávení skvělé dovolené či víkendu na řece. Hausbót je dobře ovladatelný a je určen pro plavbu až 8 osob. Loď má dva kormidelní můstky, plně pochůznou horní palubu na posezení i plavbu za pěkného počasí a možností grilování. Ohromný prostor hlavní paluby zahrnuje až 6 pohodlných lůžek (4+2), kuchyňku s vybavením, sprchu a elektrické lodní WC. Loď je po rekonstrukci v roce 2021 vybavena kompletně černými kalenými skly k vysokému soukromí, kompresorovou ledničkou. Ideální na zážitky z opuštěných zátok i večerů u mola třeba v Týně nad Vltavou.


8 capacity
6 bed

Hausbot YB35 Awa

Moderní hausbót YB35 Awa typu Classic je ojedinělý dřevem obložený hausbót z roku 2019. Hausbót je dobře ovladatelný a dostačuje pro plavbu až 8 osob (skvělý prostor pro 6 osob). Loď má dva kormidelní můstky, plně pochůznou horní palubu na posezení i plavbu za pěkného počasí s velkým grilem. Ohromný prostor paluby zahrnuje 6 lůžek (4+2), kuchyňku s vybavením, sprchu a elektrické lodní WC. V sezóně 2024 bude mít loď nově instalovaný plynový dvouplotýnkový vařič namísto původního lihového a také nové řazení. Největší prostor na střeše je právě na Awa :-)


6 capacity

Hausbot YB27 Sarah

Moderní hausbot Traweller YB27 Sarah je svým prostorem ideální pro dvoučlennou člennou až čtyřčlennou posádku, na úkor komfortu však pojme až 6 námořníků. Ve výbavě nechybí koupelna s veškerým potřebným vybavením, hlavní kajuta včetně kuchyně do "L" a ložnice s dvěma francouzskými lůžky (110x200). Lodě Sarah má mateřské kotviště v přístavu České Vrbné.