Kondiční a zážitkové plavby na půl dne 

Kondiční plavby nejsou jen pro kondici. Doporučujeme je jako výborný trénink před letní plavbou nebo jen tak jako zážitek. S naším kapitánem si vyzkoušíte nebo oživíte ovládání lodi, vyplutí z přístavu, přistávání u mola a vyvázání lodi, průjezd zdymadlem. 

Na výběr jsou dopolední i odpolední sdílené nebo samostatné termíny po celý květen dle aktuálně volných termínů. 

  • Dopolední termín 9-12 hod.
  • Odpolední termín 13-16 hod. 

Ideální příležitost pro výlet na Hlubokou. Stihnete i zámek, nebo třeba outdoorový minigolf ve Sportovním areálu.  

1 capacity

Kondiční plavba na rychlém motorovém člunu Capelli

Jedete si k nám vyzkoušet rychlý motorový člun Capelli? Nebo se chystáte na plavbu lodí do zahraničí nebo v Čechách? Přijeďte si vyzkoušet manévrování s rychlým a obratným motorovým člunem. Proplujete se po řece, vyzkoušíte manévry v přístavu, vyvážete loď na jednom i druhém boku, projedete zdymadlem. Náš instruktor se přizpůsobí vaší pokročilosti a požadavkům a propluje s vámi právě to, co budete chtít. Samozřejmě se budeme držet podle osnovy, takže všechny potřebné body spolu projdeme, včetně rychlé jízdy a jak nad ni mít kontrolu. Pozor, pro tuto kondiční jízdu je potřeba mít průkaz VMP (vůdce malého plavidla).


1 capacity

Kondiční plavba na dvanáctimetrovém hausbótu

Jedete k nám na dovolenou na hausbót? Nebo se chystáte na plavbu lodí do zahraničí? Přijeďte si vyzkoušet manévrování s dvanáctimetrovou obytnou lodí s ocelovým plochým dnem a závěsným motorem, ať máte na svou plavbu důkladně natrénováno. Kondiční jízdy spojují zážitek s tréninkem. Pokud si myslíte, že za tři hodiny se toho nedá moc stihnout, mýlíte se. S naším instruktorem si oživíte ovládání lodi, vyplutí z přístavu, přistávání u mola a vyvázání lodi, průjezd zdymadlem a další manévry. Na výběr jsou dopolední i odpolední sdílené nebo samostatné termíny po celý květen. Bezvadně se připravte na sezonu na lodi, nebo si jen přijeďte zaplout... Ideální příležitost pro výlet na Hlubokou. Stihnete i zámek, nebo třeba outdoorový minigolf ve sportovním areálu.


4 capacity

Kondiční plavba na desetimetrové motorové lodi SC35

Jedete k nám na dovolenou na motorovou jachtu Sun Camper? Nebo se chystáte na plavbu lodí do zahraničí nebo v Čechách? Přijeďte si vyzkoušet manévrování s desetimetrovou motorovou lodí s dokormidlovacím zařízením a závěsným motorem, ať máte na svou plavbu důkladně natrénováno. Kondiční jízdy spojují zážitek s tréninkem. S naším instruktorem si oživíte ovládání lodi, vyplutí z přístavu, přistávání u mola a vyvázání lodi, průjezd zdymadlem a další manévry. Na výběr jsou dopolední i odpolední sdílené nebo samostatné termíny po celý květen.  Bezvadně se připravte na sezonu na lodi, nebo si jen přijeďte zaplout...  Ideální příležitost pro výlet na Hlubokou. Stihnete i zámek, nebo třeba outdoorový minigolf ve sportovním areálu.